Jak uszczęśliwić Pannę Młodą....? Czyli szkoleń ciąg dalszy ;)


Witam :)

Niektórzy z Was pewnie myślą, że praca Kreatora Wizerunku jest łatwa i przyjemna i każdy mógłby to robić. Chciałabym wyprowadzić Was z błędu. Poza zmysłem artystycznym, umiejętnościami manualnymi i empatią w tej pracy najważniejsza jest praca nad sobą. Non stop pojawiają się nowe trendy, rozwiązania, modele, które jako Stylista czy Kreator Wizerunku trzeba znać. Moja praca to nie tylko spędzanie czasu na zakupach, ale przede wszystkim praca nad poszerzaniem swoich umiejętności. I w związku z tym powstał w mojej głowie kolejny pomysł jak sprostać oczekiwaniom klientów.

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu i chcemy wyglądać w tym dniu jak z żurnala. Mamy i przyjaciółki próbują pomóc nam w doborze sukni i dodatków, ale nie zawsze są to dobre rozwiązania.
Z pomocą może przyjść Stylista Ślubny- czyli osoba, która zna się na doborze sukienki do figury, urody i charakteru Panny Młodej.
Już od czerwca będziecie mogli zgłaszać się do mnie po porady dotyczące sukni ślubnej, dodatków i makijażu. Podpowiem też, co powinna założyć świadkowa, by harmonizować ze strojem Panny Młodej. 


Już dziś podejmij decyzję, jak chcesz wyglądać podczas swojego ślubu: tak..?

Czy może jednak tak....?
lub tak

Ty decydujesz :) 

Miłego dnia :)

Komentarze

  1. Ciekawy post, trochę ironii przyda się , ważne, aby wyciągnąć dobre wnioski.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zachęcam do komentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, opiniami i pomysłami :)

Popularne posty