Oferta

Oto co mogę Ci zaoferować:

Zakupy ze Stylistką- cena: 120 zł/godz.
Pokażę Ci, że zakupy mogą być ogromną frajdą i nie muszą kończyć się wyrzutami sumienia czy nie udanymi inwestycjami. Będziesz mieć w szafie tylko to, czego potrzebujesz i co podkreśla Twoje piękno - zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Przegląd szafy- cena: 120 zł/godz.
Pomogę Ci zorganizować szafę "skrojoną na miarę". Przejrzymy Twoje zbiory i wybierzemy rzeczy, które najlepiej do Ciebie pasują. Pokażę Ci jak i z czym łączyć różne elementy garderoby. Zrobimy też listę zakupów, aby Twoja szafa zawierała wszystko to, czego potrzebujesz.

Analiza kolorystyczna- cena: 300 zł
Poznasz kolory, w których wyglądasz najlepiej i które harmonizują z Twoją urodą. Nauczysz się jak łączyć ze sobą kolory ubrań oraz jakich kolorów używać w makijażu. Pokażę Ci również, jakich kolorów unikać, aby nie robić sobie wizerunkowej krzywdy.

Analiza kształtu sylwetki i twarzy- cena: 150 zł
Odkryjemy Twój typ sylwetki i kształt twarzy. Pokażę Ci jak podkreślać atuty, jak dobierać biżuterię i okulary do kształtu twarzy. Nauczysz się jak operować dodatkami, butami i fasonami, aby wydobyć najlepszą wersję Ciebie :)

Pakiet ślubny- cena: od 200 zł
Zestaw usług dla Panny Młodej. Analiza kolorystyczna pod kątem doboru bieli ślubnej i kolorów dodatków, makijażu itp. Dobierzemy też odpowiedni fason sukni ślubnej, welon, buty, bieliznę, biżuterię i wszystkie inne dodatki niezbędne Pannie Młodej. Cena ustalana indywidualnie do potrzeb klienta.

Stylizacje okolicznościowe- cena: od 200 zł
Zbliża się ważny dzień/ okres w Twoim życiu..? Potrzebujesz przemiany...? Chętnie Ci pomogę. Skontaktuj się ze mną a omówimy wszystkie szczegóły. Cena ustalana indywidualnie do potrzeb klienta.

Spotkania tematyczne- konsultacje stylistyczne- 
Organizujesz Wieczór Panieński albo inną imprezę dla kobiet? Brakuje Ci pomysłów? Co powiesz na konsultacje stylistyczne...? Mogę pokazać Twoim znajomym, jaki typ sylwetki prezentują, jak podkreślić atuty figury. Dowiecie się również jakim typem kolorystycznym jest każda z uczestniczek i w jakich kolorach ubrań wygląda najkorzystniej. Pokażę jak podkreślać urodę makijażem, dodatkami. Rozwieję też wszystkie modowe dylematy, odpowiem na pytania dotyczące wizerunku. Cena ustalana indywidualnie do potrzeb klienta.

Zakupy i stylizacje online- cena: od 100 zł
Nie możesz się że mną spotkać, a chcesz uzyskać moją pomoc? Możemy przeprowadzić konsultację przez Skype lub inne środki przekazu. Dzięki sklepom internetowym możemy zrobić razem zakupy nie wychodząc z domu. Cena ustalana indywidualnie do potrzeb klienta.


Potrzebujesz prawdziwej metamorfozy? Śmiało, skontaktuj się ze mną. Stworzymy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, abyś czuła się jak milion dolarów :)


W celu umówienia się na usługę proszę o kontakt telefoniczny (724482494) lub mailowy (swiat.oczami.stylistki@gmail.com).
Komentarze

Popularne posty